Referencje

Konshurt

KONSHURT specjalizuje się w dostarczaniu klientom produktów o wydłużonym terminie przydatności, takich jak konserwy drobiowe, mięsne i rybne. Firma jest liderem na polskim rynku w swojej kategorii.

Odra Pak

Odra Pak jest uznanym dystrybutorem jednorazowych opakowań, środków oraz urządzeń służących do utrzymania czystości, a także sprzętu AGD, artykułów biurowych i dekoracyjnych.

BEWA

Przedmiotem działalności firmy jest przede wszystkim produkcja i sprzedaż wody źródlanej i napojów. Większość produkcji skierowana jest do największych w Polsce sieci handlowych, takich jak Eurocash, Biedronka, Kaufland, Auchan i Carrefour.

Oriflame

Oriflame jest międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią. Spółka powstała w Szwecji w 1967 roku. Obecnie działa w 61 krajach i prowadzi sprzedaż kosmetyków wyłącznie poprzez konsultantów.

Universal Express Distribution

Firma zajmuje się magazynowaniem i dystrybucją materiałów promocyjnych, takich jak nalepki, plakaty, próbki, stoiska promocyjne, gadżety czy tablice reklamowe.

Velkom

Firma Velkom s.c. oferuje kompleksowe zaplecze logistyczne dla firm zajmujących się dystrybucją towarów do dekoracji wnętrz.

BASCO 2

BASCO 2 to firma specjalizująca się w technice grzewczej i instalacyjnej. W swoje produkty zaopatruje profesjonalistów zarówno z rynku hurtowego, jak i detalicznego. Obsługuje duże inwestycje, firmy wykonawcze instalatorów oraz sklepy.