Referencje

KONSHURT specjalizuje się w dostarczaniu klientom produktów o wydłużonym terminie przydatności, takich jak konserwy drobiowe, mięsne i rybne. Firma jest liderem na polskim rynku w swojej kategorii.
Odra Pak jest uznanym dystrybutorem jednorazowych opakowań, środków oraz urządzeń służących do utrzymania czystości, a także sprzętu AGD, artykułów biurowych i dekoracyjnych.
Przedmiotem działalności firmy jest przede wszystkim produkcja i sprzedaż wody źródlanej i napojów. Większość produkcji skierowana jest do największych w Polsce sieci handlowych, takich jak Eurocash, Biedronka, Kaufland, Auchan i Carrefour.
Oriflame jest międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią. Spółka powstała w Szwecji w 1967 roku. Obecnie działa w 61 krajach i prowadzi sprzedaż kosmetyków wyłącznie poprzez konsultantów.
Firma Velkom s.c. oferuje kompleksowe zaplecze logistyczne dla firm zajmujących się dystrybucją towarów do dekoracji wnętrz.
BASCO 2 to firma specjalizująca się w technice grzewczej i instalacyjnej. W swoje produkty zaopatruje profesjonalistów zarówno z rynku hurtowego, jak i detalicznego. Obsługuje duże inwestycje, firmy wykonawcze instalatorów oraz sklepy.
Firma zajmuje się magazynowaniem i dystrybucją materiałów promocyjnych, takich jak nalepki, plakaty, próbki, stoiska promocyjne, gadżety czy tablice reklamowe.