Menu Zamknij

Jakie firmy zaufały IBCS Poland i wdrożyły system ibcsTiger?

Zalety systemu systemu magazynowego ibcsTiger opisywaliśmy już kilkakrotnie w naszych artykułach. Wiemy jednak, że dla wielu osób jednym z istotnych elementów, który wpływa na opinię o marce, jest lista firm, które wybrały konkretny produkt lub rozwiązanie. Twórcy systemu WMS ibcsTiger mogą się jednak pochwalić również w tej kwestii! Portfolio firm, które wybrały Warehouse Management System wyprodukowany przez IBCS Poland, jest pokaźne i potwierdza, że nasz produkt jest rozwiązaniem kompleksowym, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Konferencja „Magazyn Nowych Wyzwań 2022”. Panel dyskusyjny.

Zanim jednak przedstawimy listę firm, które wybrały rozwiązanie WMS ibcsTiger, przypomnimy, że nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już ponad dwie dekady, realizując w tym czasie zaawansowane projekty z zakresu logistyki, magazynowania i zajmując się dostarczaniem kompleksowych narzędzi, które mają na celu usprawnienie pracy magazynów, centrów spedycyjnych czy firm logistycznych. Nasza firma wdraża i wspiera systemy WMS już od 2004 roku, a autorski projekt, jakim jest ibcsTiger to osiągnięcie, z którego jesteśmy w szczególności dumni. System ibcsTiger został wdrożony do tej pory w kilkudziesięciu przedsiębiorstwach. Jak za chwile pokażemy, każde z nich działa w innej branży i zajmuje się odrobinę inną działalnością. Firmy te łączy jednak to, że są bezdyskusyjnymi liderami w swoim segmencie, a ich pracownicy to absolutni profesjonaliści, którzy swoim odbiorcom zawsze dostarczają towary i usługi najwyższej jakości.

Jakie firmy korzystają z WMS ibcsTiger?

Jakie firmy zaufały IBCS Poland i wdrożyły system ibcsTiger?

System WMS ibcsTiger wdrożyliśmy między innymi w firmie międzynarodowego operatora logistycznego DPD. Tę markę z pewnością rozpoznaje każdy, nawet jeśli nie interesuje się biznesem. Logotyp DPD to jeden z najbardziej znanych znaków towarowych świata, a firma ta to globalny lider w segmencie logistyki.

Jakie firmy zaufały IBCS Poland i wdrożyły system ibcsTiger?

Inną firmą, która zdecydowała się na skorzystanie z systemu WMS ibcsTiger, jest marka z branży motoryzacyjnej – Hutchinson Żywiec. Jesteśmy również dumni z faktu, że z naszego systemu korzysta znany i ceniony producent wody i soków – T.G. BEWA, czyli jedna z największych polskich firm spożywczych dostarczająca swoje produkty do sieci sklepów Biedronka. Przy tej okazji warto wspomnieć również innych użytkowników ibcsTiger: Oriflame, Alma Alpinex, Velkom, KMC i wiele innych.

Jakie firmy zaufały IBCS Poland i wdrożyły system ibcsTiger?

Do grupy klientów, którzy zdecydowali się zaufać mocy systemu WMS ibcsTiger, należy również prawdziwy ekspert w dziedzinie zdobienia butelek i dekorowania szkła – Dekorglass. Możemy także pochwalić się tym, że nasze rozwiązanie Warehouse Management System służy w branży reklamowej i promocyjnej. Z zalet wynikających z wdrożenia WMS ibcsTiger korzysta również dystrybutor materiałów reklamowych Universal Express Distribution.

 

W jakich branżach można wdrożyć system WMS?

Pozostaje nam zatem odpowiedzieć na często zadawane pytanie: w jakiej branży można wdrożyć system WMS? Otóż odpowiedź jest równie prosta co zaskakująca.

System WMS ibcsTiger można wdrożyć właściwie w każdej branży, a jedynym czynnikiem, jaki należy brać pod uwagę, jest rozmiar oraz poziom zaawansowania prac, które chcemy wprowadzić w przedsiębiorstwie za pośrednictwem profesjonalnego WMS. System magazynowy od IBCS Poland to narzędzie tak zaawansowane i rozbudowane, że jest w stanie spełnić oczekiwania i wymagania nawet największych firm wykonujących najbardziej skomplikowane operacje magazynowe, handlowe, logistyczne czy spedycyjne.

Czy WMS ibcsTiger sprawdzi się w mojej firmie?

System WMS ibcsTiger zaprojektowano i skonfigurowano w taki sposób, żeby mógł on służyć każdej firmie niezależnie od tego, jakim segmentem działalności się ona zajmuje. U podstaw tworzenia tego systemu legła idea stworzenia rozwiązania nie tylko elastycznego, ale też kompleksowego. Zespół profesjonalistów, który pracował nad projektowaniem ibcsTiger, dołożył wszelkich starań, aby Warehouse Management System polskiej produkcji był rozwiązaniem o światowej jakości, które dzięki opiece naszego zespołu doskonale wpasuje się w każdy profil działalności gospodarczej.