Menu Zamknij

Dlaczego ibcsTiger jest lepszy od innych systemów typu WMS?

Logistyka to jedna z najbardziej zaawansowanych branży. Każda osoba, która pracowała w tym segmencie, wie, że sprawne prowadzenie magazynu, centrum spedycyjnego, firmy logistycznej czy dystrybucyjnej to zadanie skomplikowane i wymagające posiadania nie tylko zaawansowanej wiedzy, ale także bogatego doświadczenia. Te dwa atuty możemy pozyskać dla swojej firmy, zatrudniając wykwalifikowanych pracowników. Jeśli jednak damy im do ręki narzędzia, które jeszcze bardziej usprawnią ich pracę, to mamy szansę na stworzenie idealnego systemu logistycznego. Takim właśnie narzędziem jest system WMS ibcsTiger.

Konferencja „Magazyn Nowych Wyzwań 2022”. Panel dyskusyjny.

Intuicyjny WMS

Profesjonalny system WMS ibcsTiger został stworzony przez ekspertów, którzy o zarządzaniu firmami logistycznymi wiedzą wszystko. Projektując system, specjaliści IBCS Poland skupili się na stworzeniu narzędzia, które jest proste i intuicyjne w obsłudze. W tym celu zaprojektowaliśmy prosty i bardzo ergonomiczny interfejs użytkownika, który jest przejrzysty i zrozumiały nawet dla tych, którzy do tej pory nie mieli okazji posługiwać się tego typu systemem. Intuicyjność zaprojektowanego przez nas systemu pozwala na ograniczenie do minimum ewentualnych błędów oraz na zredukowanie ilości „kliknięć” w aplikacji co przekłada się na skrócenie czasu obsługi procesów magazynowych.

System WMS ibcsTiger zaprojektowaliśmy w taki sposób, by był prosty w codziennej obsłudze, ale rozbudowany od strony możliwości, jakie oferuje. Nasz autorski WMS przystosowany jest do współpracy z nowoczesnymi technologiami automatyzującymi pracę magazynu, w tym z systemem kompletacji głosowej ibcsVoice, który dodatkowo zwiększa produktywność nawet o 35% i dokładność realizacji procesów magazynowych. System ułatwia także pracę zbiórkowych, pozwalając na „uwolnienie” rąk oraz zapewnienie im tak pożądanej wygody prowadzonych przez nich działań. Profesjonalistów z branży logistycznej z pewnością zachwyci informacja, że Warehouse Management System wyprodukowany przez IBCS Poland wyposażony jest również w możliwość łatwego interfejsowania z innymi systemami nadrzędnymi typu ERP. Pozwalamy na swobodne zarządzenie aplikacją bez tak popularnego w dzisiejszych czasach zamykania się na inne systemy czy rozwiązania. Naszym celem jest wyłącznie zadowolenie klienta i wspieranie go na drodze do biznesowego sukcesu. Stąd pomysł na otwartość na inne rozwiązania, która wyraźnie wyróżnia WMS ibcsTiger na tle konkurencji.

Dlaczego ibcsTiger jest lepszy od innych systemów typu WMS?

Implementacja WMS to dopiero początek

Zakup tak zaawansowanego narzędzia to poważna inwestycja, która odmienia oblicze firmy i jakość pracy oraz usług, które dostarcza. Dlatego zależało nam na takim skonfigurowaniu systemu, by wprowadzenie ibcsTiger było dopiero początkiem przygody z systemem klasy WMS. Nasi eksperci od logistyki zaprojektowali „tygrysa” w taki sposób, żeby nowoczesna architektura systemu umożliwiała łatwy i stabilny rozwój aplikacji. Dzięki temu możemy zagwarantować, że ibcsTiger jest systemem, który będzie służyć firmie przez lata. Zresztą, każdy z produktów, które znajdują się w naszej ofercie, jest bardzo zaawansowanym, ale również elastycznym narzędziem, które doskonale sprawdzi się we współpracy z rozwiązaniami innych producentów.

IBCS Poland wspiera firmy po zakupie systemu WMS ibcsTiger

Tym, co wyróżnia naszą firmę od samego początku naszej działalność, jest podejście do klienta. Każdy kontrakt z firmą, która decyduje się na współpracę z nami, traktujemy jako swojego rodzaju wyróżnienie potwierdzające nasze kompetencje i doświadczenie. Wiedząc jak istotne, jest wspieranie przedsiębiorstw działających w tak trudnym obszarze jak logistyka, nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie w chwilę po zakupie. Każda firma, która zdecyduje się na wdrożenie WMS ibcsTiger lub innego produktu z naszej oferty może liczyć na wsparcie zarówno podczas samego procesu implementacji, jak i w czasie właściwego korzystania z systemu. Serwis, doradztwo, szkolenia – jakakolwiek pomoc jest potrzebna, jesteśmy gotowi by jej udzielić! Najważniejszą zasadą naszego biznesu jest absolutne zadowolenie klienta i sprawienie, że dzięki naszej profesjonalnej pracy zadowoleni będą również jego klienci.

Jak widać na powyższych przykładach, system ibcsTiger jest lepszy od innych systemów typu WMS, dlatego że został stworzony przez grupę prawdziwych pasjonatów, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, ale również mają świadomość jak trudna jest logistyka i magazynowanie. Usprawnienie pracy magazynu lub centrum logistycznego, wdrożenie systemu optymalizacji kosztów oraz wyeliminowanie najczęściej popełnianych błędów jest możliwe już od pierwszego dnia pracy z systemem WMS ibcsTiger.